Goście OnLine
Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
Odwiedziło nas:
Dzisiaj27
Wczoraj26
W tygodniu53
W miesiącu596
Wszystkie289947
Kalendarz

23 Października 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Jan, Marlena,
Odilla, Roman,
Seweryn, Teodor,
Włościsław
Do końca roku zostało 70 dni.

"Przemówił Bóg. Jego Duch dotknął nas, budząc naszego ducha. Może to być albo wielka wewnętrzna siła ożywiająca, albo po prostu malutka nadzieja, że sprawy posuną się do przodu, nadzieja na przekroczenie progu przeciętności." (Życie według Ducha)

Dim lights

film

W dniach 8 i 9 listopada 2014 r. odbył się weekend XXII i XXIII edycji Kursu Alfa w Rychwałdzie oraz pierwszej edycji w Żywcu Sporyszu organizowanych przez Franciszkanów i Fraternię Franciszkańską. Spotkanie odbyło się w Ośrodku wypoczynkowo-rekolekcyjnym im. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach. Wykłady wygłosili o. Piotr i osoby świeckie. Po każdym wykładzie odbywała się praca w grupach ze swoimi liderami w czasie której uczestnicy dzielili się swoimi przemyśleniami i doświadczeniem. Codziennie były odprawiane Msze Święte. Wieczorem po kolacji wspólnota Francesco Team przedstawiła dramę. Punktem kulminacyjnym weekendu było uwielbienie i modlitwa o wylanie Ducha Świętego oraz indywidualna  modlitwa wstawienników nad każdym uczestnikiem. Następnego dnia po wykładach i Mszy Świętej był czas świadectw. Uczestnicy dzielili się swoimi przeżyciami. Pomimo chłodnej i deszczowej pogody panowała gorąca atmosfera a serca wszystkich rozpalone przez Ducha Św. były radosne i pełne nadziei. Dziękujemy Bogu, że posyła nam swojego Ducha, który daje moc i siłę do działania i nas prowadzi. Wiatr wieje tam, gdzie chce i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz skąd przychodzi i dokąd podąża (J 3,8).

Bernadeta Targosz

 

Poprawiony (sobota, 06 grudnia 2014 17:25)